Güvenli Lojistik ve Nakliye Tic. Ltd. Şti

Güvenli Lojistik, Uzun Yolun Kısası…

Güvenli Lojistik ve Nakliye Tic. Ltd. Şti., başarılı çalışmalarıyla hedef büyüterek gelecekte Türkiye ekonomisinin lokomotifi olarak öngörülen lojistik sektöründe pazar payını genişletmek ve yeni atılımlara imza atmak amacındadır.

Firmamız uluslararası uçak, deniz ve kara taşımacılığında ithalat ve ihracat yüklerinizi hedeflenen zamanda yerine ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. Temel işlevimiz ithalat, ihracat ve proje taşımalarında güvenilir ve iyi hizmeti adına yaraşır biçimde yerine getirerek bir takım oyunu sergilemektir.

Türkiye`den tüm dünyaya limanlarına ve dünya limanlarından İzmir, İstanbul, Tüm Marmara limanları ve Mersin limanlarına güçlü tedarik zincirimiz ile liman ve kapı teslimi, FCL/LCL/Refeer(Soğutuculu) Konteyner taşımacılığın yanı sıra paket olarak tır+gemi, uçak+gemi veya gemi+tren ile alternatif taşıma hizmetleri sunulmaktadır.

Hizmetin buket servis olarak sunulması sistemimiz gereğidir ve arzu edildiği takdirde dış ticaret ve taşıma hizmeti birleşik olarak verilebilir. Taşımacılık ve dış ticaret hizmetlerini deneyimli personelimizle size sunmaktan memnuniyet duyacağız. Dünyanın her köşesine uçak, gemi (dökme yük, LCL/FCL konteyner) ve karayolu hizmetimiz mevcut olup forwarder olarak sunduğumuz hizmetimizden yararlanmanızı öneririz.

Güvenli Lojistik ismini de teklif isteyeceğiniz firmalar arasına alarak hizmetimizi deneyiniz.

 • Misyon

  Ulusal ve uluslararası alanda yüksek kalite standardımızı koruyarak müşterilerimizin tüm taleplerine en yaratıcı şekilde çözüm sağlamak.

 • Vizyon

  Ulusal ve uluslararası alanda teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanarak lider bir kurum olmak ve stratejik ortaklarımızı arttırmak.

Güvenli Lojistik ve Nakliye Tic. Ltd. Şti

Değerlerimiz;

 • Çözüm ve sonuç odaklı çalışırız,
 • Müşteri taleplerine en kısa sürede çözüm yolu buluruz,
 • Şeffaf hizmet ağımızla müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışırız,
 • Tüm çalışanlarımız çevreye duyarlıdır,
 • Tüm çalışanlarımız yeniliklere açıktır.