Kurumsal

Güvenli Lojistik ve Nakliye Tic. Ltd. Şti., başarılı çalışmalarıyla hedef büyüterek gelecekte Türkiye ekonomisinin lokomotifi olarak öngörülen lojistik sektöründe pazar payını genişletmek ve yeni atılımlara imza atmak amacındadır.

Firmamız uluslararası uçak, deniz ve kara taşımacılığında ithalat ve ihracat yüklerinizi hedeflenen zamanda yerine ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. Temel işlevimiz ithalat, ihracat ve proje taşımalarında güvenilir ve iyi hizmeti adına yaraşır biçimde yerine getirerek bir takım oyunu sergilemektir.

Türkiye`den tüm dünyaya limanlarına ve dünya limanlarından İzmir, İstanbul, Tüm Marmara limanları ve Mersin limanlarına güçlü tedarik zincirimiz ile liman ve kapı teslimi, FCL/LCL/Refeer(Soğutuculu) Konteyner taşımacılığın yanı sıra paket olarak tır+gemi, uçak+gemi veya gemi+tren ile alternatif taşıma hizmetleri sunulmaktadır.

Hizmetin buket servis olarak sunulması sistemimiz gereğidir ve arzu edildiği takdirde dış ticaret ve taşıma hizmeti birleşik olarak verilebilir. Taşımacılık ve dış ticaret hizmetlerini deneyimli personelimizle size sunmaktan memnuniyet duyacağız. Dünyanın her köşesine uçak, gemi (dökme yük, LCL/FCL konteyner) ve karayolu hizmetimiz mevcut olup forwarder olarak sunduğumuz hizmetimizden yararlanmanızı öneririz.
 

Güvenli Lojistik ismini de teklif isteyeceğiniz firmalar arasına alarak hizmetimizi deneyiniz.

FİRMAMIZ

BELGELER VE SERTİFİKALAR